Panel filmowy podczas Festiwalu Muzyki Polskiej
12. edycję Festiwalu Muzyki Polskiej uświetnią projekcje filmowe w reżyserii Maliny Malinowskiej-Wollen. Filmy te wpisują się w konwencję Festiwalu - popularyzację twórczości polskich kompozytorów. W tym roku zostały przewidzane dwa pokazy filmów dokumentalnych o życiu i twórczości krakowskich profesorów: Haliny Czerny-Stefańskiej oraz Macieja Tworka.
Pierwszy tydzień 12. Festiwalu Muzyki Polskiej
W dniach 8-10 lipca odbyła się pierwsza część 12. edycji Festiwalu Muzyki Polskiej. Jesteśmy na półmetku, pięć z dziesięciu koncertów miało już swoje wykonanie. W piątek zainaugurowaliśmy Festiwal występem Erica Lu i Sinfonietty Cracovii pod batutą Kaspara Zehndera.
Panel filmowy towarzyszący FMP. Wstęp wolny
Jak co roku Festiwalowi Muzyki Polskiej będzie towarzyszył panel filmowy "Portrety Muzyczne". Prezentujemy sylwetki krakowskich profesorów Haliny Czerny-Stefańskiej i Macieja Tworka.
Bilety w sprzedaży
Sprzedaż biletów dostępna online: www.biletywkrakowie.pl stacjonarnie: InfoKraków (ul. św. Jana 2, pl. Wszystkich Świętych 2) oraz w kasie festiwalowej w Filharmonii Krakowskiej (ul. Zwierzyniecka 1)
     
NEWSLETTER


designed by Karolina Grzywnowicz