30 / 11 / 16
Świąteczna promocja

W grudniu wszystkie płyty wydawnictwa SMP kosztują 20% taniej. Zapraszamy do skorzystania z promocji. Zamówienia prosimy składać mailowo: office@fmp.org.pl
Szczegóły w zakładce "wydawnictwa".
30 / 11 / 16
Świąteczna promocja

W grudniu wszystkie płyty wydawnictwa SMP kosztują 20% taniej. Zapraszamy do skorzystania z promocji. Zamówienia prosimy składać mailowo: office@fmp.org.pl Szczegóły w zakładce "wydawnictwa".
12 / 07 / 16
Panel filmowy podczas Festiwalu Muzyki Polskiej

12. edycję Festiwalu Muzyki Polskiej uświetnią projekcje filmowe w reżyserii Maliny Malinowskiej-Wollen. Filmy te wpisują się w konwencję Festiwalu - popularyzację twórczości polskich kompozytorów. W tym roku zostały przewidzane dwa pokazy filmów dokumentalnych o życiu i twórczości krakowskich profesorów: Haliny Czerny-Stefańskiej oraz Macieja Tworka.
22 / 07 / 16
12. Festiwalu Muzyki Polskiej - podsumowanie

W dniach 8-17 lipca odbyła się 12. edycja Festiwalu Muzyki Polskiej. W tym roku czekało na nas 6 dni muzycznej uczty, w tym 10 koncertów i weekendowe projekcje filmowe. W piątek, 8 lipca, zainaugurowaliśmy Festiwal występem Erica Lu i Sinfonietty Cracovii pod batutą Kaspara Zehndera
20 / 06 / 16
Panel filmowy towarzyszący FMP. Wstęp wolny

Jak co roku Festiwalowi Muzyki Polskiej będzie towarzyszył panel filmowy "Portrety Muzyczne". Prezentujemy sylwetki krakowskich profesorów Haliny Czerny-Stefańskiej i Macieja Tworka.

     
NEWSLETTER


designed by Karolina Grzywnowicz